Praca

Aktualnie poszukujemy osób z okolic Siemianowic Śląskich na stanowisko:

Doradca Klienta Biznesowego – nr ref. 1/PI/2017

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B
  • profesjonalna obsługa klienta
  • ewidencja pozyskanych spraw
  • telefoniczny wywiad gospodarczy

Wymagania:

  • wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • kreatywność, zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system szkoleń i wynagrodzeń
  • najwyższą prowizję na rynku wierzytelności
  • komfortowe warunki pracy
  • możliwość awansu i samorealizacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów pocztą elektroniczną na adres: biuro@perfektinkaso.pl

Do każdego CV prosimy o załączenie następującego oświadczenia:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz.883)”