Praca

Aktualnie poszukujemy osób z okolic Siemianowic Śląskich na stanowisko:

Opiekun Klienta Biznesowego – nr ref. 1/PI/2018

Zadania:

budowa i utrzymanie pozytywnych i długoterminowych relacji z Klientami
realizacja polityki sprzedażowej firmy
przygotowywanie ofert handlowych
sprzedaż usług

Wymagania:

wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
kreatywność, zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne
wykształcenie średnie lub wyższe
prawo jazdy kat. B (obowiązkowo)

Oferujemy:

samodzielne stanowisko pracy
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjny system szkoleń i wynagrodzeń
wynagrodzenie podstawowe + prowizja
możliwość awansu i samorealizacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów pocztą elektroniczną na adres: biuro@perfektinkaso.pl

Do każdego CV prosimy o załączenie następującego oświadczenia:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz.883)”